Herşey
sizin mutluluğunuz
için...
Diyet ve Spor Genetiği (DSG)
Diyet ve Spor Genetiği'nin farkı...
Kan örneğinde protein analizi yapan testler, aracınızı muayeneye götürdüğünüzde egzoz gazından ölçüm yapmak gibidir. Süregelen olayların sonucuna bakarlar. Oysa DSG, aracınızın bilgisayarını okumak gibidir. Vücudunuzun genetik bilgisi, İzmir Genetik Güvencesi ile, yanınızda​.
D S G
Metabolizmanızı genetik seviyede inceliyoruz...
Vücudumuzda aktif karbonhidrat, protein ve lipid metabolizmalarında anahtar rol oynayan enzimlerin genetik düzeyde incelenmesi ile vücudunuzun bir metabolik bir profilini çıkarıp ve size özgün bir diyet ve spor programı sunuyoruz. 
Gıda hassasiyet analizinden vitamin desteği ihtiyacına, detox ihtiyacından metabolik hastalıklara kadar birçok genin taraması sayesinde, genetik bilginiz yanınızda!
Sizin gerçekten ihtiyacınız olan, metabolizmanızı genetik seviyede anlamaktır...
​İsteğinize bağlı olarak size sağlayabileceğimiz Genetik ve Beslenme Danışmanlığı ile, elde edeceğiniz Genetik bilginin hayat standardınıza en büyük faydayı sağlamasına imkan sağlayacaksınız.
Genetik Yetenek Testi (GYT)
Genetik Yetenek Testi ile...
Çocuğunuzun eğitim ve öğretim planlamasında deneme yanılmaya dayalı pahallı yöntemlere son...
Çocuğunuza güzel bir gelecek hazırlamada çok büyük bir bilgi kaynağı İzmir Genetik güvencesi ile yanınızda...
G Y T
GYT, yetenek ve karakter oluşumu üzerinde etkileri uluslararası bilimsel yayın veritabanı PubMed'de binlerce yayın ile gösterilmiş 46 genin incelenmesi ile çocuğunuzun genetik yatkınlıkları ile ilgili çok önemli bilgiler elde ediyoruz.
Elde edilen karakter ve yetenek profili kullanılarak bir meslek envanteri düzenlenir ve çocuğunuzun ileride en mutluhuzurlu ve başarılı olacağı meslek grupları belirlenir.
Bir sefer alınacak basit bir örnek ile, çocuğunuzun eğitim ve öğretim planlamasında kullanabileceğiniz önemli bir bilgiye sahip olacaksınız.
​İsteğinize bağlı olarak size sağlayabileceğimiz Genetik ve Eğitim Danışmanlığı ile, elde edeceğiniz Genetik bilginin çocuğunuzun geleceğine en büyük katkıyı sağlamasına imkan sağlayacaksınız.
Adınız Soyadınız
Mesajınız
E-posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Gönder