Diyet Genetiği
Kilo vermek gibi zorlu bir süreçte,
Genetik bilginiz, 
Yanınızda...
Kilo Yönetiminde,
Genetik Bilginiz Artık Yanınızda...
Metabolizmamızın şifresi  genlerimizde gizli!

​Kilo vermek artık daha kolay
Metabolizmanızı genetik olarak inceliyor, vücudunuzun gerçek ihtiyaçlarını ve kapasitesini genetik olarak belirliyoruz.

Yepyeni bir test;  Türkiye'de  ilk ve tek!

Kilo kontrolünde halihazırda kullanılan, testler kanınızdaki protein seviyesi ölçümüne dayanır ve, maalesef, size yardımcı olamaz. Çünkü bu testlerin mevcut durumun belirlenmesi dışında bir sonuca ulaşması mümkün değildir.

İzmir Genetik - Diyet Genetiği Testi ise, vücudun iç yapısı ile ilgili daha önce hiçbir testin okumayı beceremediği genetik bilgiyi ortaya çıkarır... Dolayısıyla, size kilo yönetimi konusunda yardımcı olacak ilk ve tek testtir.

Bilimsel yöntem: Güvenilir sonuçlar

İzmir Genetik - Diyet Genetiği Testi size, insan metabolizması ve beslenmesi ile ilgili uzun yıllar süren bilimsel çalışmalar sonucunda elde edilen moleküler bilginin, son yıllarda yapılmış birçok genetik çalışma ile elde edilen genetik bilgi ile birleştirilmesi sonucunda ortaya çıkan bilgiyi sunabilmektedir.

Bu bilgi ile, kilo kontrolü çabalarınızda vücudunuzun genetik bilgisi İzmir Genetik güvencesi ile  yanınızda!

Kolayca alınan bir örnek, Genetik ve Beslenme danışmanlığı ile, hedeflerinize ulaşacaksınız.

Diyet Genetiği Testi, yanak içinden alınan basit bir sürüntü (swab) örneği ile yapılır ve sonuçlar 3-4 hafta içerisinde size ulaştırılır. 

Vücud metabolizmanızda önemli yolaklarda rol alan anahtar enzimlere ait genlerin incelenmesi ile elde edilen genetik bilgi, kilo yönetiminde uzman anlaşmalı Diyetetik ve Beslenme Uzmanlarımız tarafından kilo yönetiminde 
hedeflerinize ulaşmanızda kullanılır.