Serenity

testimizin diğer mevcut testler ile kıyaslaması...
Serenity - Serbest DNA Testi
SERENITY - NIPT
CLIA ve CAP sertifikalı laboratuvarımızda, son teknoloji kullanılarak yapılan SERENITY Testi size aradığınız huzuru sağlar...
Girişimsel olmayan doğum öncesi genetik testler arasında en son teknolojiyi kullanan Illumina NIPT testleri arasında en güvenilir, hızlı ve bilimsel sonucu sağlayan Serenity NIPT testi İzmir Genetik güvencesi ile, yanınızda​.
MASİF PARALEL SEKANSLAMANIN AVANTAJI

Tüm genomu tarayan Masif Paralel Sekanslama (Dizin Analizi) Teknolojisi'nin diğer tekniklerden daha güvenilir sonuçlar verdiği bilimsel yayınlar ile gösterilmiştir. Ayrıca, geçen zaman süresince Türkiye'de karşılaştığımız sonçlar ve deneyimler de bunu açıkça göstermiştir. Hedefe Yönelik Tarama yapan, yani sadece 5 kromozoma ait DNA parçalarını tarayan testlere ait sonuçların güvenilirliğindeki problemler, yapılan analiz sayısının çok düşük olmasından ve anne kanında bulunan bebeğe ait kısa DNA parçalarını sekanslama cihazının okuyabileceği formata getirirken kullanılan (bizim kütüphane hazırlama aşaması dediğimiz) prosedürlerin farkından kaynaklanmaktadır. Tamamen bilimsel nedenlere dayanan bu problem, Hedefe Yönelik Sekanslama tekniğini kullanan testlerde False Negative (Yanlış Negatif) sonuçların fazla olmasına neden olur.

Mevcut en güvenilir teknoloji olan Illumina teknolojisini kullanan Serenity - NIPT Testin yanlış negatif oranı on binde 2 dir. Bu sayı bilimsel verilere dayalıdır ve mevcut testler arasında en düşük hata oranıdır.